Mundurki szkolne

Mundurki szkolne CODZIENNE (Koszulki / Polo / Bluzy / Polary) dostarcza firma HAFTKOMP

Pełen asortyment oraz dedykowany sklep internetowy za pomocą którego należy składać zamówienia: www.sklep.haftkomp.pl

• Realizowane będą tylko zamówienia opłacone
  • Opłacanie zamówień odbywa się na stronie sklepu za pomocą płatności internetowych BLIK / Przelew elektroniczny
  • Dostawa ubrań następuje w cyklach dwutygodniowych:
  • Zamówienia złożone do ostatniego dnia miesiąca realizowane będą do 15 dnia następnego miesiąca
  • Zamówienia złożone do 15 dnia miesiąca realizowane będą do końca miesiąca
  •  Odbiór zamówień w sekretariacie szkoły w cyklach dwutygodniowych lub możliwość bezpośredniej wysyłki kurierem na wskazany adres lub do wskazanego Paczkomatu.

Mundurki szkolne GALOWE szyje:

Pracownia Krawiecka Mark  p. Marta Marek
oś Zielone 1 31-000 Kraków,
tel. 691 942 716
Uczniowie klas IV - VIII i Liceum Ogólnokształcącego zgłaszają się z rodzicami do pracowni w czasie wakacji (pierwsze dni sierpnia) do pobrania miary.
Odbiór gotowego stroju i rozlicznie należności następuje również w pracowni krawieckiej.
Uczniowie klas IV-VIII i LO przychodzą w dniu rozpoczęcia roku szkolnego w stroju szkolnym.

Przy pobieraniu miary w każdym przypadku obowiązuje wpłacenie zaliczki 50 zł.